Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
KOSZT DOSTAWY

Szanowni Klienci

Możecie Państwo całkowicie nam zaufać w zakupach. Mamy już 12 - letnie doświadczenie w sprzedaży wysyłkowej. Realizujemy każde zamówienie, dokładamy szczególnej staranności w przygotowywaniu i zabezpieczaniu towarów z Państwa  zamówień. Wysyłamy paczki standardowe, gabarytowe, dłużycowe 2m, 3 i 4-ro metrowe oraz przesyłki paletowe.

KOSZTY i DOSTĘPNE FORMY WYSYŁKI:

Kontakt z konsultantem

NaBudowe24.pl hurtownia internetowa

infolinia

502 752 920

22 788 97 46

info@nabudowe24.pl

Aktualności

Masz problem z rurami C.O. , które szpecą w pokoju przy podłodze ?

Mamy dla Ciebie produkt którym łatwo zasłonisz rury. Listwy Marley to bardzo estetyczny sposób zamaskowania rur grzewczych. To kompletny system z unikalnymi uchwytami oraz narożniki zewnętrzne i wewnętrzne, łączniki zasłaniające łączone klejne listwy oraz zaślepki lewe i prawe. Listwy w pięciu kolorach dostępne w naszym sklepie.

 

Czytaj więcej...

 

zobacz wszystkie aktualności »

Narożnik zewn. Izabella 128

22.01

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Producent: Izabella

Opis produktu Narożnik zewn. Izabella 128

 

Narożnik zewnętrzny. Wybierz kolor.

Łuk zewnętrzny podobnie jak łącznik jest kształtką łączącą dwa odcinki rynien. Muszą być przygotowane  wycięcia w rynnach na wprowadzenie wypustek łuku (narożnika). Kształtkę należy zatrzaskiwać na rynnie, nigdy nie należy wsuwać.

 

Narożnik łuk kolano rynny Marley Łuk należy założyć na rynny od strony budynku, a następnie zacisnąć od strony frontowej. Należy upewnić się, że wypustki łuku znalazły się w wycięciach na końcach rynien. Haki muszą znajdować się po obu stronach łuku w odległości 5–15 cm. Uwaga: Nie należy wsuwać rynny do łuku, gdyż może to spowodować uszkodzenie us

Parametry techniczne produktu Narożnik zewn. Izabella 128

ParametrWartość
Kolor systemuBrązowy / Ceglasty / Grafitowy

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: