Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
KOSZT DOSTAWY

Szanowni Klienci

Możecie Państwo całkowicie nam zaufać w zakupach. Mamy już 12 - letnie doświadczenie w sprzedaży wysyłkowej. Realizujemy każde zamówienie, dokładamy szczególnej staranności w przygotowywaniu i zabezpieczaniu towarów z Państwa  zamówień. Wysyłamy paczki standardowe, gabarytowe, dłużycowe 2m, 3 i 4-ro metrowe oraz przesyłki paletowe.

KOSZTY i DOSTĘPNE FORMY WYSYŁKI:

Kontakt z konsultantem

NaBudowe24.pl hurtownia internetowa

infolinia

502 752 920

22 788 97 46

info@nabudowe24.pl

Aktualności

Montaż zbiorników podziemnych na deszczówkę

zbiornik-columbus[1].jpg

W celu zapewnienia wystarczającej przestrzeni roboczej wykop musi być szerszy o 50 cm od obrębu bryły zbiornika. Należy zachować odstęp co najmniej 120 cm od stałych budowli. Podłoże pod budowę musi być poziome i równe oraz zapewnić wystarczającą wytrzymałość. Jako podłoże służy warstwa ubitego żwiru (uziarnienie 8/16) o grubości 15-20 cm.   

Czytaj więcej...


 

Jak odprowadzić deszczówkę z rynien?

jak_odprowadzic_wode_z_rynien[1].jpg

Bardzo często deszczówką wypływa z rur wylewką bezpośrednio na grunt, w efekcie na działce tworzą się kałuże i marnują setki litrów wody. Gdy przyjdzie potrzeba podlewania trawnika lub umycia samochodu używamy drogiej wody wodociągowej. Tymczasem można deszczówkę zbierać, przechowywać i wykorzystać.

Czytaj więcej...


 

Zbiornik na deszczówkę 210l

Zbiornik na deszczówkę 210 l Graf

Estetyczny zestaw obejmuje:

  • zbiornik 210l z PP w kolorze zielonym, ze szczelnie dopasowaną pokrywą
  • podstawka dopasowana pod zbiornik
  • wygodny kranik plastikowy 3/4'' w kolorze białym

Czytaj więcej...

 

zobacz wszystkie aktualności »

Marley Continental 125 łącznik

28.81

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Producent: Marley

Opis produktu Marley Continental 125 łącznik

 

Łącznik rynny Marley Continental 125. Wybierz kolor.

 

Łącznik należy zatrzaskiwać jednocześnie  na dwóch łączonych odcinkach rynien. Nie należy nasuwać łącznika na rynnę, aby nie wyrwać uszczelki. W łączonych odcinkach rynien powinny być zrobione wycięcia długości 2,5 cm, w które zostaną wprowadzone podczas zatrzaskiwania wypustki łącznika. Jest to zabezpieczenie przed rozpięciem rynny, gdy będzie się kurczyć przy spadku temperatur.

 

Łączenie rynny Marley na pióro wpust Jedną z największych zalet rynien Marley jest system łączenia na pióro i wpust. Jak to działa? Pióro łącznika wpasowuje się we wpust od wewnętrznej strony wulstwy rynny. Takie połączenie ogranicza wydłużanie przy wahaniach temperatury i zapobiega odkształcaniu rynny i przesuwaniu się elementów względem siebie. Dzięki temu woda deszczowa zawsze trafi tam, gdzie jej miejsce.

 

 

Współczynnik rozszerzalności liniowej dla PVC wynosi 6 x 10 5 mm/mm°C, co sprawia, że tworzywo „pracuje” w za­leżności od temperatury otoczenia. Przy projektowaniu syste­mów rynnowych uwzględniono tę właściwość materiału i dla­tego prawidłowo zmontowana instalacja ma zapewniony „margines”, dający poszczególnym jej elementom możliwość ruchu wzdłużnego, w zależności od wahań temperatury.

Parametry techniczne produktu Marley Continental 125 łącznik

ParametrWartość
KolorBiały / Brązowy / Czarny / Grafitowy / Szary

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: