Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
KOSZT DOSTAWY

Szanowni Klienci

Możecie Państwo całkowicie nam zaufać w zakupach. Mamy już 12 - letnie doświadczenie w sprzedaży wysyłkowej. Realizujemy każde zamówienie, dokładamy szczególnej staranności w przygotowywaniu i zabezpieczaniu towarów z Państwa  zamówień. Wysyłamy paczki standardowe, gabarytowe, dłużycowe 2m, 3 i 4-ro metrowe oraz przesyłki paletowe.

KOSZTY i DOSTĘPNE FORMY WYSYŁKI:

Kontakt z konsultantem

NaBudowe24.pl hurtownia internetowa

infolinia

502 752 920

22 788 97 46

info@nabudowe24.pl

Aktualności

Montaż zbiorników podziemnych na deszczówkę

zbiornik-columbus[1].jpg

W celu zapewnienia wystarczającej przestrzeni roboczej wykop musi być szerszy o 50 cm od obrębu bryły zbiornika. Należy zachować odstęp co najmniej 120 cm od stałych budowli. Podłoże pod budowę musi być poziome i równe oraz zapewnić wystarczającą wytrzymałość. Jako podłoże służy warstwa ubitego żwiru (uziarnienie 8/16) o grubości 15-20 cm.   

Czytaj więcej...


 

Jak odprowadzić deszczówkę z rynien?

jak_odprowadzic_wode_z_rynien[1].jpg

Bardzo często deszczówką wypływa z rur wylewką bezpośrednio na grunt, w efekcie na działce tworzą się kałuże i marnują setki litrów wody. Gdy przyjdzie potrzeba podlewania trawnika lub umycia samochodu używamy drogiej wody wodociągowej. Tymczasem można deszczówkę zbierać, przechowywać i wykorzystać.

Czytaj więcej...


 

Zbiornik na deszczówkę 210l

Zbiornik na deszczówkę 210 l Graf

Estetyczny zestaw obejmuje:

  • zbiornik 210l z PP w kolorze zielonym, ze szczelnie dopasowaną pokrywą
  • podstawka dopasowana pod zbiornik
  • wygodny kranik plastikowy 3/4'' w kolorze białym

Czytaj więcej...

 

zobacz wszystkie aktualności »

Marley Continental 75 łuk wewn. dowolny kąt

73.80

Czas dostępności: BRAK.Towar na zapytanie.

Producent: Marley

Opis produktu Marley Continental 75 łuk wewn. dowolny kąt

 

Łuk wewnętrzny o dowolnym kącie rynny Marley Continental 75. Wybierz kolor.

Niestandardowe narożniki jednopłaszczyznowe przeznaczone są np. do balkonów lub przybudówek z płaskim dachem bez kątów prostych.

Realizujemy nietypowe zamówienia Klientów na wykonywanie niestandardowych narożników o dowolnym kącie. Do ich wykonaia używana jest technologia cięcia i zgrzewania bądź lutowania PVC. Takie elementy są wykonywane z kształtek standardowych, przycinanych na żądany wymiar oraz później odpowiednio łączonych (poprzez zgrzewanie lub lutowanie PVC). Warunkiem precyzyjnego wykonania nietypowej kształtki jest dokładny pomiar kątów. Kąty należy mierzyć na istniejącym budynku. Pomiary wykonane na podstawie projektu często są obarczone błędem. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy skontaktować się z nami przed złożeniem zamówienia.

Rynny 75 Marley narożnik wewnętrzny spawany klejony o nietypowym niestandardowy dowolnym kącie

Łuk wewnętrzny o dowolnym kącie podobnie jak łącznik jest kształtką łączącą dwa odcinki rynien, Muszą być przygotowane wycięcia w rynnach na wprowadzenie wypustek łuku (narożnika). Kształtkę należy zatrzaskiwać na rynnie, nigdy nie należy wsuwać.

Parametry techniczne produktu Marley Continental 75 łuk wewn. dowolny kąt

ParametrWartość
KolorBiały / Brązowy / Grafitowy / Miedziany / Szary

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: