Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Kontakt z konsultantem

NaBudowe24.pl hurtownia internetowa

infolinia

502 752 920

22 788 97 46

info@nabudowe24.pl

Aktualności

Montaż zbiorników podziemnych na deszczówkę

zbiornik-columbus[1].jpg

W celu zapewnienia wystarczającej przestrzeni roboczej wykop musi być szerszy o 50 cm od obrębu bryły zbiornika. Należy zachować odstęp co najmniej 120 cm od stałych budowli. Podłoże pod budowę musi być poziome i równe oraz zapewnić wystarczającą wytrzymałość. Jako podłoże służy warstwa ubitego żwiru (uziarnienie 8/16) o grubości 15-20 cm.   

Czytaj więcej...


 

Jak odprowadzić deszczówkę z rynien?

jak_odprowadzic_wode_z_rynien[1].jpg

Bardzo często deszczówką wypływa z rur wylewką bezpośrednio na grunt, w efekcie na działce tworzą się kałuże i marnują setki litrów wody. Gdy przyjdzie potrzeba podlewania trawnika lub umycia samochodu używamy drogiej wody wodociągowej. Tymczasem można deszczówkę zbierać, przechowywać i wykorzystać.

Czytaj więcej...


 

Zbiornik na deszczówkę 210l

Zbiornik na deszczówkę 210 l Graf

Estetyczny zestaw obejmuje:

  • zbiornik 210l z PP w kolorze zielonym, ze szczelnie dopasowaną pokrywą
  • podstawka dopasowana pod zbiornik
  • wygodny kranik plastikowy 3/4'' w kolorze białym

Czytaj więcej...

 

zobacz wszystkie aktualności »

PANEL PEŁNY BIAŁY (cena 11.99 m2)

3.59

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Opis produktu PANEL PEŁNY BIAŁY (cena 11.99 m2)

Panel podbitkowy pełny biały 302. Długość 300cm, szerokość krycia 10cm. Towar dostępny w opcji: odbiór osobisty” lub „dostawa kurierem” po wycenie kosztów transportu.

 

Panele PVC ASPOline przeznaczone są do dekoracyjnego wykończenia ścian wewnątrz budynku oraz na zewnątrz jako podsufitka dachowa. Należy pamiętać, że gwarancja nie obejmuje zmiany barwy na wskutek promieniowania słonecznego. Jedynie produkty w kolorze białym są odporne na silne nasłonecznienie.

Montaż należy zrobić zgodnie z instrukcją, która dołączona jest do każdego opakowania paneli podsufitki.

Szacowanie potrzebnej ilości panela polega na obliczeniu ile z jednego panela o długości 300cm otrzymamy odcinków o długości dopasowanej do szerokości okapu. Prosimy pamiętać, że co dziesiąta deska w okapie powinna być deską wentylacyjną.

Panele są wodoodporne i zmywalne. Usunięcie zanieczyszczeń powinno odbyć się za pomocą gąbki lub ściereczki przy użyciu delikatnych środków myjących. Użycie rozpuszczalnika lub materiału ściernego może trwale uszkodzić powierzchnię paneli.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: