Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
KOSZT DOSTAWY

Szanowni Klienci

Możecie Państwo całkowicie nam zaufać w zakupach. Mamy już 12 - letnie doświadczenie w sprzedaży wysyłkowej. Realizujemy każde zamówienie, dokładamy szczególnej staranności w przygotowywaniu i zabezpieczaniu towarów z Państwa  zamówień. Wysyłamy paczki standardowe, gabarytowe, dłużycowe 2m, 3 i 4-ro metrowe oraz przesyłki paletowe.

KOSZTY i DOSTĘPNE FORMY WYSYŁKI:

Kontakt z konsultantem

NaBudowe24.pl hurtownia internetowa

infolinia

502 752 920

22 788 97 46

info@nabudowe24.pl

Aktualności

Montaż zbiorników podziemnych na deszczówkę

zbiornik-columbus[1].jpg

W celu zapewnienia wystarczającej przestrzeni roboczej wykop musi być szerszy o 50 cm od obrębu bryły zbiornika. Należy zachować odstęp co najmniej 120 cm od stałych budowli. Podłoże pod budowę musi być poziome i równe oraz zapewnić wystarczającą wytrzymałość. Jako podłoże służy warstwa ubitego żwiru (uziarnienie 8/16) o grubości 15-20 cm.   

Czytaj więcej...


 

Jak odprowadzić deszczówkę z rynien?

jak_odprowadzic_wode_z_rynien[1].jpg

Bardzo często deszczówką wypływa z rur wylewką bezpośrednio na grunt, w efekcie na działce tworzą się kałuże i marnują setki litrów wody. Gdy przyjdzie potrzeba podlewania trawnika lub umycia samochodu używamy drogiej wody wodociągowej. Tymczasem można deszczówkę zbierać, przechowywać i wykorzystać.

Czytaj więcej...


 

Zbiornik na deszczówkę 210l

Zbiornik na deszczówkę 210 l Graf

Estetyczny zestaw obejmuje:

  • zbiornik 210l z PP w kolorze zielonym, ze szczelnie dopasowaną pokrywą
  • podstawka dopasowana pod zbiornik
  • wygodny kranik plastikowy 3/4'' w kolorze białym

Czytaj więcej...

 

zobacz wszystkie aktualności »

Rura Marley 105 bez kielicha 1 mb

31.27

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Producent: Marley

Opis produktu Rura Marley 105 bez kielicha 1 mb

Rura 1 mb o średnicy 105mm Marley. Wybierz kolor. 

 

Prawidłowe odprowadzenie wody z dachu gwarantuje system rur spustowych Marley.

Przez system rur spustowych woda deszczowa przepływa z rynny dachowej do kanału deszczowego lub studni chłonnej. W trakcie montażu systemu poszczególne części są ze sobą łączone na wcisk. Dzięki płynnym przejściom pomiędzy kształtkami i rurami cały system zyskuje przyjazny dla oka wygląd.

 

Sposób pomiaru odsadzki Od czego zacząć montaż? Nałóż kolano na wylot i zmierz odległość do przeciwstawnego kolana. Koniecznie uwzględnij przy tym głębokość wsunięcia elementów (wynosi 4 cm) i odpowiedni odstęp od ściany domu. Należy uciąć tej długości odcinek rury spustowej.
Rurę spustową należy ciąć piłką z drobnymi zębami np piłką do metalu Rury spustowe Marley można łatwo i szybko przecinać przy użyciu piły o drobnych zębach.
Oczyszczanie krawędzi przeciętej rury spustowej Dokładnie oczyścić cięte końce rury spustowej — szczególnie w przypadku zamontowania zbiornika na wodę deszczową Marley można w ten sposób znacznie zwiększyć wydajność zbierania.
Kolana do rur spustowych Marley montuje się na ścisło bez dodatkowego uszczelniania Rura spustowa swobodnie wsunie się do kolana, a kolano wsuwa się swobodnie, ale ciasno do rury. Dzięki dostatecznie dużej głębokości wsunięcia kształtek nie jest wymagane uszczelnienie, zbędne są uszczelki. 
Rurę spustową należy przymocować do ściany za pomocą obejm i trzpieni Rury mocuje się za pomocą obejm rurowych, które przytwierdza się trzpieniem do ściany budynku. Rozróżniamy obejmy PCV z kostką i metalowe.
Montaż rury spustowej Marley Jeżeli pion spustowy jest dłuższy niż pojedynczy odcinek rury, należy dokupić mufę, która ułatwi łączenie dwóch odcinków rur. 

 

Rury Marley Continental produkowane są w technologii koekstruzji. Tworzywo ma dwie warstwy: grubszą wewnętrzna i cieńszą zewnętrzną. Warstwa zewnętrzna jest wzbogacona akrylem PMAA, dając rynnom Marley największą odporność na promieniowanie UV, co oznacza zwiększoną trwałość kolorów.

 

Parametry techniczne produktu Rura Marley 105 bez kielicha 1 mb

ParametrWartość
KolorBiały / Brązowy / Czarny / Grafitowy / Szary

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: