Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
KOSZT DOSTAWY

Szanowni Klienci

Możecie Państwo całkowicie nam zaufać w zakupach. Mamy już 12 - letnie doświadczenie w sprzedaży wysyłkowej. Realizujemy każde zamówienie, dokładamy szczególnej staranności w przygotowywaniu i zabezpieczaniu towarów z Państwa  zamówień. Wysyłamy paczki standardowe, gabarytowe, dłużycowe 2m, 3 i 4-ro metrowe oraz przesyłki paletowe.

KOSZTY i DOSTĘPNE FORMY WYSYŁKI:

Kontakt z konsultantem

NaBudowe24.pl hurtownia internetowa

infolinia

502 752 920

22 788 97 46

info@nabudowe24.pl

Aktualności

Montaż zbiorników podziemnych na deszczówkę

zbiornik-columbus[1].jpg

W celu zapewnienia wystarczającej przestrzeni roboczej wykop musi być szerszy o 50 cm od obrębu bryły zbiornika. Należy zachować odstęp co najmniej 120 cm od stałych budowli. Podłoże pod budowę musi być poziome i równe oraz zapewnić wystarczającą wytrzymałość. Jako podłoże służy warstwa ubitego żwiru (uziarnienie 8/16) o grubości 15-20 cm.   

Czytaj więcej...


 

Jak odprowadzić deszczówkę z rynien?

jak_odprowadzic_wode_z_rynien[1].jpg

Bardzo często deszczówką wypływa z rur wylewką bezpośrednio na grunt, w efekcie na działce tworzą się kałuże i marnują setki litrów wody. Gdy przyjdzie potrzeba podlewania trawnika lub umycia samochodu używamy drogiej wody wodociągowej. Tymczasem można deszczówkę zbierać, przechowywać i wykorzystać.

Czytaj więcej...


 

Zbiornik na deszczówkę 210l

Zbiornik na deszczówkę 210 l Graf

Estetyczny zestaw obejmuje:

  • zbiornik 210l z PP w kolorze zielonym, ze szczelnie dopasowaną pokrywą
  • podstawka dopasowana pod zbiornik
  • wygodny kranik plastikowy 3/4'' w kolorze białym

Czytaj więcej...

 

zobacz wszystkie aktualności »

Organizer walizka z kuwetami Tandem C300 Twin 284X192X100 MM

24.00

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Producent: Patrol

Opis produktu Organizer walizka z kuwetami Tandem C300 Twin 284X192X100 MM

Organizer Tandem C 300 Twin Patrol

Walizka składa się z dwóch organizerów skierowanych pokrywami do siebie. Dzięki temu możemy dokładnie zabezpieczyć zawartość. Połączone są za pomocą dwóch zawiasów i jednego zapięcia. Każdy z dwóch organizerów można używać osobno.

Organizer pozwala na praktyczną segregację drobnych przedmiotów, niezbędnych w domowym, jak i profesjonalnym majsterkowaniu. Zaletą organizerów Tandem C są wyjmowane pojemniki.

Specjalna konstrukcja pokrywy zabezpiecza przed mieszaniem się kuwet. Przezroczysta pokrywa umożliwia szybkie odszukanie potrzebnych elementów. Organizer posiada poręczny wygodny uchwyt do jej przenoszenia transport.

 

Wymiary walizki (połączonych dwóch organizeró):

  • Długość: 284 mm
  • Szerokość: 192 mm
  • Wysokość: 100 mm

 

 

organizer-tandem-c300-patrol-wyjmowane-pojemniki.jpg Każdy z organizerów posiada 8 wyjmowanych pojemników. Łącznie w walizce jest ich 16 sztuk o różnej wielkości.
 organizer-tandem-c300-patrol-wyjmowane-pojemniki.jpg Każdy z organizerów posiada osiem wyjmowanych pojemników. Łącznie w walizce jest ich 16 pojemników różnej wielkości.
 zmkniecie_organizerow_tandem[1].jpg  Solidne zamknięcia.
 tandem_300_-_wzmocniona_wygodna_raczka[1].jpg  Poręczny wygodny uchwyt ułatwia transport walizki.
Organizer. Hurtownia internetowa NaBudowe24.pl: dostawy kurierem na terenie całego kraju. Odbiór własny możliwy w siedzibie firmy w Otwocku.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: