Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Kontakt z konsultantem

NaBudowe24.pl hurtownia internetowa

infolinia

502 752 920

22 788 97 46

info@nabudowe24.pl

Pogoda
Aktualności

Montaż zbiorników podziemnych na deszczówkę

zbiornik-columbus[1].jpg

W celu zapewnienia wystarczającej przestrzeni roboczej wykop musi być szerszy o 50 cm od obrębu bryły zbiornika. Należy zachować odstęp co najmniej 120 cm od stałych budowli. Podłoże pod budowę musi być poziome i równe oraz zapewnić wystarczającą wytrzymałość. Jako podłoże służy warstwa ubitego żwiru (uziarnienie 8/16) o grubości 15-20 cm.   

Czytaj więcej...


 

Jak odprowadzić deszczówkę z rynien?

jak_odprowadzic_wode_z_rynien[1].jpg

Bardzo często deszczówką wypływa z rur wylewką bezpośrednio na grunt, w efekcie na działce tworzą się kałuże i marnują setki litrów wody. Gdy przyjdzie potrzeba podlewania trawnika lub umycia samochodu używamy drogiej wody wodociągowej. Tymczasem można deszczówkę zbierać, przechowywać i wykorzystać.

Czytaj więcej...


 

Zbiornik na deszczówkę 210l

Zbiornik na deszczówkę 210 l Graf

Estetyczny zestaw obejmuje:

  • zbiornik 210l z PP w kolorze zielonym, ze szczelnie dopasowaną pokrywą
  • podstawka dopasowana pod zbiornik
  • wygodny kranik plastikowy 3/4'' w kolorze białym

Czytaj więcej...

 

zobacz wszystkie aktualności »

Panel pełny drewno 102 (m2 29.23) Cena za panel 3mb

8.77

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Producent: Orobel

Opis produktu Panel pełny drewno 102 (m2 29.23) Cena za panel 3mb

Panel podbitkowy pełny Drewno 102. Długość 300cm,  szerokość krycia 10cm. Towar dostępny w opcji "odbiór osobisty" lub dostawa kurierem po wybraniu opcji "indywidualna wycena transportu".

Podbitka dachowa PCV nazywana podsufitką ma zastosowanie do obudowy okapu dachu wzdłuż budynku oraz przy ścianach szczytowych. Zapewnia estetyczne wykończenie dachu oraz zabezpiecza poddasze przed intruzami jak owady, ptaki lub drobne zwierzęta.

Producentem podbitki dachowej Orobel jest belgijska firma Oroplastic. Do produkcji stosowany jest wyłącznie  granulat pierwotny barwiony w masie. Jest odporna na warunki atmosferyczne dzięki czemu długo zachowuje swój estetyczny wygląd. Panele Oreobel mają 10 komór wytrzymałościowych co zapewnia dużą sztywność i odporność na uszkodzenia mechaniczne

Montaż podbitki może być "skośny" po krokwi lub cześciej stosowany "poziomy". Zawsze jednak powinno się montować podbitkę prostopadle do ściany zabudowując przestrzeń między deską czołową lub wiatrową a ścianą. Prosimy zapoznać się z instrukcją montażu.

Szacowanie potrzebnej ilości paneli polega na obliczeniu ile z odcinka o długości 3m otrzymamy odcinków długości dopasowanej do szerokości okapu. Prosimy wziąć pod uwagę, że ok 10% zabudowy powinno być zrobione z panela wentylacyjnego.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: