Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
KOSZT DOSTAWY

Szanowni Klienci

Możecie Państwo całkowicie nam zaufać w zakupach. Mamy już 12 - letnie doświadczenie w sprzedaży wysyłkowej. Realizujemy każde zamówienie, dokładamy szczególnej staranności w przygotowywaniu i zabezpieczaniu towarów z Państwa  zamówień. Wysyłamy paczki standardowe, gabarytowe, dłużycowe 2m, 3 i 4-ro metrowe oraz przesyłki paletowe.

KOSZTY i DOSTĘPNE FORMY WYSYŁKI:

Kontakt z konsultantem

NaBudowe24.pl hurtownia internetowa

infolinia

502 752 920

22 788 97 46

info@nabudowe24.pl

Aktualności

Montaż zbiorników podziemnych na deszczówkę

zbiornik-columbus[1].jpg

W celu zapewnienia wystarczającej przestrzeni roboczej wykop musi być szerszy o 50 cm od obrębu bryły zbiornika. Należy zachować odstęp co najmniej 120 cm od stałych budowli. Podłoże pod budowę musi być poziome i równe oraz zapewnić wystarczającą wytrzymałość. Jako podłoże służy warstwa ubitego żwiru (uziarnienie 8/16) o grubości 15-20 cm.   

Czytaj więcej...


 

Jak odprowadzić deszczówkę z rynien?

jak_odprowadzic_wode_z_rynien[1].jpg

Bardzo często deszczówką wypływa z rur wylewką bezpośrednio na grunt, w efekcie na działce tworzą się kałuże i marnują setki litrów wody. Gdy przyjdzie potrzeba podlewania trawnika lub umycia samochodu używamy drogiej wody wodociągowej. Tymczasem można deszczówkę zbierać, przechowywać i wykorzystać.

Czytaj więcej...


 

Zbiornik na deszczówkę 210l

Zbiornik na deszczówkę 210 l Graf

Estetyczny zestaw obejmuje:

  • zbiornik 210l z PP w kolorze zielonym, ze szczelnie dopasowaną pokrywą
  • podstawka dopasowana pod zbiornik
  • wygodny kranik plastikowy 3/4'' w kolorze białym

Czytaj więcej...

 

zobacz wszystkie aktualności »

Deszczówka zbiorniki podziemne

Zbiorniki na deszczówkę podziemne

Decydując się na wykorzystanie wody deszczowej, należy zwrócić szczególną uwagę na czystość wody dopływającej do zbiorników podziemnych. Wszelkie zanieczyszczenia organiczne i mineralne można wychwycić z płynącej deszczówki w osadnikach rynnowych (czyszczakach) lub w studzienkach z syfonem lub sitem wlewowym

W naszej ofercie zbiorników podziemnych prezentujemy zbiornik HERKULES o pojemności 1600l.  HERKULES to bardzo popularny zbiornik ze względu na lekkość, łatwość transportowania oraz możliwość zwiększania pojemności  przez łączenie ze sobą grupy zbiorników.

Zbiorniki podziemne serii CRISTALL i COLUMBUS to zbiorniki o pojemności od 2650l do 6500l. Zbiorniki te wykonane są z jednej formy, co zapewnia długotrwałą szczelność. Są to zbiorniki z szybem teleskopowym z możliwością regulowania wysokości szybu. Charakterystyczne dla tych zbiorników jest stabilna konstrukcja umożliwiająca posadowienie poniżej poziomu wód gruntowych.

Mając wodę deszczową w zbiorniku brakuje nam już tylko elementu łączącego nasz zbiornik z systemem do podlewania. Wąż ssawny z wbudowanym filtrem i zaworem zwrotnym umieszczamy w zbiorniku, a drugi koniec podłączamy do pompy.

Aby ułatwić rozprowadzanie wody w ogrodzie, zachęcamy do kupna skrzynek ogrodowych z zaworem lub skrzynek ogrodowych z podwójnym przyłączem.

Montaż zbiorników podziemnych