Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
KOSZT DOSTAWY

Szanowni Klienci

Możecie Państwo całkowicie nam zaufać w zakupach. Mamy już 12 - letnie doświadczenie w sprzedaży wysyłkowej. Realizujemy każde zamówienie, dokładamy szczególnej staranności w przygotowywaniu i zabezpieczaniu towarów z Państwa  zamówień. Wysyłamy paczki standardowe, gabarytowe, dłużycowe 2m, 3 i 4-ro metrowe oraz przesyłki paletowe.

KOSZTY i DOSTĘPNE FORMY WYSYŁKI:

Kontakt z konsultantem

NaBudowe24.pl hurtownia internetowa

infolinia

502 752 920

22 788 97 46

info@nabudowe24.pl

Aktualności

Montaż zbiorników podziemnych na deszczówkę

zbiornik-columbus[1].jpg

W celu zapewnienia wystarczającej przestrzeni roboczej wykop musi być szerszy o 50 cm od obrębu bryły zbiornika. Należy zachować odstęp co najmniej 120 cm od stałych budowli. Podłoże pod budowę musi być poziome i równe oraz zapewnić wystarczającą wytrzymałość. Jako podłoże służy warstwa ubitego żwiru (uziarnienie 8/16) o grubości 15-20 cm.   

Czytaj więcej...


 

Jak odprowadzić deszczówkę z rynien?

jak_odprowadzic_wode_z_rynien[1].jpg

Bardzo często deszczówką wypływa z rur wylewką bezpośrednio na grunt, w efekcie na działce tworzą się kałuże i marnują setki litrów wody. Gdy przyjdzie potrzeba podlewania trawnika lub umycia samochodu używamy drogiej wody wodociągowej. Tymczasem można deszczówkę zbierać, przechowywać i wykorzystać.

Czytaj więcej...


 

Zbiornik na deszczówkę 210l

Zbiornik na deszczówkę 210 l Graf

Estetyczny zestaw obejmuje:

  • zbiornik 210l z PP w kolorze zielonym, ze szczelnie dopasowaną pokrywą
  • podstawka dopasowana pod zbiornik
  • wygodny kranik plastikowy 3/4'' w kolorze białym

Czytaj więcej...

 

zobacz wszystkie aktualności »

Dostępność produktów

Dostępność produktów, określa, czy towar jest dostępny w magazynie głównym lub w jakim czasie będzie gotowy do wysyłki. Większość produktów ma dostępność „od ręki” i przy produkcie ma zielone oznaczenie. Produkty oznaczone dostępnością „dostępne od ręki” oznacza dostępność w magazynie wysyłkowym w Otwocku. Klient wybierając opcję „odbiór własny” w Bydgoszczy lub we Włocławku jest informowany o możliwym terminie oddzielnym mailem.

Druga grupa produktów ma oznaczenie gotowości do wysyłki od trzech do siedmiu dni roboczych. Oznacza to, że tych produktów może nie być w naszym magazynie, ale dostępne są u naszego dostawcy. Potrzebujemy trzy do siedmiu dni, aby je sprowadzić. Produkty te oznaczamy "żółtą gwiazdką":

Trzecia grupa dostępności dotyczy produktów, które dopiero będą produkowane na nasze zamówienie lub sprowadzone z zagranicy. Czas gotowości do wysyłki dla tej grupy produktów wynosi od ośmiu do dwudziestu jeden dni roboczych. Tego typu produkty oznaczamy pomarańczowym symbolem: