Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
KOSZT DOSTAWY

Szanowni Klienci

Możecie Państwo całkowicie nam zaufać w zakupach. Mamy już 10-cio letnie doświadczenie w wysyłaniu przesyłek kurierami. Wysyłamy paczki standardowe, gabarytowe, dłużycowe 2m i 3 metrowe oraz przesyłki paletowe.

KOSZTY i DOSTĘPNE FORMY WYSYŁKI

1. Kurier gratis dla zakupów 400zł plus ...

Kontakt z konsultantem

NaBudowe24.pl hurtownia internetowa

infolinia

502 752 920

22 788 97 46

info@nabudowe24.pl

Aktualności

Montaż zbiorników podziemnych na deszczówkę

zbiornik-columbus[1].jpg

W celu zapewnienia wystarczającej przestrzeni roboczej wykop musi być szerszy o 50 cm od obrębu bryły zbiornika. Należy zachować odstęp co najmniej 120 cm od stałych budowli. Podłoże pod budowę musi być poziome i równe oraz zapewnić wystarczającą wytrzymałość. Jako podłoże służy warstwa ubitego żwiru (uziarnienie 8/16) o grubości 15-20 cm.   

Czytaj więcej...


 

Jak odprowadzić deszczówkę z rynien?

jak_odprowadzic_wode_z_rynien[1].jpg

Bardzo często deszczówką wypływa z rur wylewką bezpośrednio na grunt, w efekcie na działce tworzą się kałuże i marnują setki litrów wody. Gdy przyjdzie potrzeba podlewania trawnika lub umycia samochodu używamy drogiej wody wodociągowej. Tymczasem można deszczówkę zbierać, przechowywać i wykorzystać.

Czytaj więcej...


 

Zbiornik na deszczówkę 210l

Zbiornik na deszczówkę 210 l Graf

Estetyczny zestaw obejmuje:

  • zbiornik 210l z PP w kolorze zielonym, ze szczelnie dopasowaną pokrywą
  • podstawka dopasowana pod zbiornik
  • wygodny kranik plastikowy 3/4'' w kolorze białym

Czytaj więcej...

 

zobacz wszystkie aktualności »

Na dach Altany Domku Letniskowego Werandy

Altany, werandy, domki letniskowe to lekkie konstrukcje budowane w bliskim kontakcie z naturą. Ich celem jest dawanie radości z odpoczynku w cieniu na świeżym powietrzu. Jednocześnie mają stanowić dekorację ogrodu.

Fińskie gonty bitumiczne Katepal to lekki materiał na dach, wytrzymały na zmieniające się warunki atmosferyczne, estetyczny i łatwy w montażu. To idealne rozwiązanie dla kogoś, kto planuje samodzielne wykonanie prac dachowych. Dla ułatwienia tych prac oferujemy Państwu gotowe obróbki dekarskie z kolorowej blachy. Wyselekcjonowaliśmy też z naszej oferty rynny małe i średnie proporcjonalne do wielkości powierzchni daszków i dachów.

Gonty bitumiczne Katepal

Gonty bitumiczne KATEPAL to nowoczesne, trwałe, estetyczne, samoprzylepne i łatwe w układaniu pokrycie dachowe. Wykonane są z maty z włókna szklanego, impregnowanego, pokrytego masą bitumiczną i posypką mineralną lub ceramiczną w różnych kolorach. Płaszczyzna spodnia jest samoprzylepna, modyfikowana elastomerem SBS. Dzięki tej właśnie elastycznej spoinie między gontami, dach jako całość wykazuje niezwykłą odporność na procesy starzeniowe, a więc jest bardzo trwały.

Rynny PCV małe i średnie rozmiary

Jak najlepiej wykorzystać wielkość nawet najmniejszej rynny? Wydajność systemu, rozmiaru rynny zależy również od miejsca, gdzie zrobimy pion spustowy. Wydajność rośnie wraz z przesuwaniem spustu do centrum odcinka rynny nawet o 80%. Podając maksymalną powierzchnię dachu dla jednej rury spustowej podajemy jako pierwszą powierzchnię dla jednej rury na końcu orynnowania, a druga wartość gdy rura będzie ustytuowana centralnie:

- Continental 75/53 - 29 do 35m2

- Izabella 90/75 - 50 do 90m2