Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
KOSZT DOSTAWY

Szanowni Klienci

Możecie Państwo całkowicie nam zaufać w zakupach. Mamy już 12 - letnie doświadczenie w sprzedaży wysyłkowej. Realizujemy każde zamówienie, dokładamy szczególnej staranności w przygotowywaniu i zabezpieczaniu towarów z Państwa  zamówień. Wysyłamy paczki standardowe, gabarytowe, dłużycowe 2m, 3 i 4-ro metrowe oraz przesyłki paletowe.

KOSZTY i DOSTĘPNE FORMY WYSYŁKI:

Kontakt z konsultantem

NaBudowe24.pl hurtownia internetowa

infolinia

502 752 920

22 788 97 46

info@nabudowe24.pl

Aktualności

Montaż zbiorników podziemnych na deszczówkę

zbiornik-columbus[1].jpg

W celu zapewnienia wystarczającej przestrzeni roboczej wykop musi być szerszy o 50 cm od obrębu bryły zbiornika. Należy zachować odstęp co najmniej 120 cm od stałych budowli. Podłoże pod budowę musi być poziome i równe oraz zapewnić wystarczającą wytrzymałość. Jako podłoże służy warstwa ubitego żwiru (uziarnienie 8/16) o grubości 15-20 cm.   

Czytaj więcej...


 

Jak odprowadzić deszczówkę z rynien?

jak_odprowadzic_wode_z_rynien[1].jpg

Bardzo często deszczówką wypływa z rur wylewką bezpośrednio na grunt, w efekcie na działce tworzą się kałuże i marnują setki litrów wody. Gdy przyjdzie potrzeba podlewania trawnika lub umycia samochodu używamy drogiej wody wodociągowej. Tymczasem można deszczówkę zbierać, przechowywać i wykorzystać.

Czytaj więcej...


 

Zbiornik na deszczówkę 210l

Zbiornik na deszczówkę 210 l Graf

Estetyczny zestaw obejmuje:

  • zbiornik 210l z PP w kolorze zielonym, ze szczelnie dopasowaną pokrywą
  • podstawka dopasowana pod zbiornik
  • wygodny kranik plastikowy 3/4'' w kolorze białym

Czytaj więcej...

 

zobacz wszystkie aktualności »

O nas

Hurtownia internetowa NaBudowe24.pl jest oddziałem spółki Festbud powołanym do obsługi klientów przez internet. Dystrybutor materiałów dachowych Festbud sp. z o.o. specjalizuje się w sprzedaży hurtowej produktów: rynny PCV Marley, rynny aluminiowe Marley Alutec, podbitka dachowa Orobel, okna dachowe Fakro, schody strychowe Fakro, wyłazy dachowe Fakro, okna dachowe Optilight, schody strychowe Optistep, wyłazy dachowe Optilook, rynny ocynkowane Stalcynk, rynny metalowe Raiko, folie dachowe Marma, gonty bitumiczne Katepal oraz produkty własne. Celem zespołu NaBudowe24.pl jest stałe rozszerzanie oferty również o produkty nie związane z dachem.

 

Mocną stroną spółki Festbud jest logistyka. Nasi klienci znają nas jako niezawodnego dostawcę. Ambicją zespołu NaBudowe24.pl jest utrzymanie tej opinii. Zamówiony towar dostarczamy na znacznym obszarze własnym transportem, a za pośrednictwem firm Fedex i GLS zdecydowaną większość oferty możemy dostarczyć na terenie całego kraju. Kliknij i sprawdź, w jaki sposób dostarczamy produkty do klientów…

 

Towar zakupiony w hurtowni NaBudowe24.pl można odebrać osobiście. Proszę kliknąć i zobaczyć, gdzie i na jakich zasadach można sprawnie odebrać zakupy z naszej hurtowni...

 

Zespół NaBudowe24.pl to doświadczeni pracownicy firmy Festbud dobrze znający swoja pracę i produkty w ofercie.

Zapraszamy do zakupów.