Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
KOSZT DOSTAWY

Szanowni Klienci

Możecie Państwo całkowicie nam zaufać w zakupach. Mamy już 12 - letnie doświadczenie w sprzedaży wysyłkowej. Realizujemy każde zamówienie, dokładamy szczególnej staranności w przygotowywaniu i zabezpieczaniu towarów z Państwa  zamówień. Wysyłamy paczki standardowe, gabarytowe, dłużycowe 2m, 3 i 4-ro metrowe oraz przesyłki paletowe.

KOSZTY i DOSTĘPNE FORMY WYSYŁKI:

Kontakt z konsultantem

NaBudowe24.pl hurtownia internetowa

infolinia

502 752 920

22 788 97 46

info@nabudowe24.pl

Aktualności

Montaż zbiorników podziemnych na deszczówkę

zbiornik-columbus[1].jpg

W celu zapewnienia wystarczającej przestrzeni roboczej wykop musi być szerszy o 50 cm od obrębu bryły zbiornika. Należy zachować odstęp co najmniej 120 cm od stałych budowli. Podłoże pod budowę musi być poziome i równe oraz zapewnić wystarczającą wytrzymałość. Jako podłoże służy warstwa ubitego żwiru (uziarnienie 8/16) o grubości 15-20 cm.   

Czytaj więcej...


 

Jak odprowadzić deszczówkę z rynien?

jak_odprowadzic_wode_z_rynien[1].jpg

Bardzo często deszczówką wypływa z rur wylewką bezpośrednio na grunt, w efekcie na działce tworzą się kałuże i marnują setki litrów wody. Gdy przyjdzie potrzeba podlewania trawnika lub umycia samochodu używamy drogiej wody wodociągowej. Tymczasem można deszczówkę zbierać, przechowywać i wykorzystać.

Czytaj więcej...


 

Zbiornik na deszczówkę 210l

Zbiornik na deszczówkę 210 l Graf

Estetyczny zestaw obejmuje:

  • zbiornik 210l z PP w kolorze zielonym, ze szczelnie dopasowaną pokrywą
  • podstawka dopasowana pod zbiornik
  • wygodny kranik plastikowy 3/4'' w kolorze białym

Czytaj więcej...

 

zobacz wszystkie aktualności »

Ogród kompostowniki

Kompost jest naturalnym nawozem pochodzącym - w warunkach przydomowych - z roślin i resztek organicznych.

  • Zwiększa żyzność gleby
  • Dzięki kompostowaniu ilość odpadów domowych może się zmniejszyć nawet o 30%.

 

Kompostowniki

 

Przy wyborze miejsca na kompostownik powinniśmy zwrócić uwagę, aby było ono osłonięte od wiatru oraz położone w półcieniu dla ochrony przed wysuszającym działaniem słońca. Funkcję osłaniającą mogą spełniać np. drzewa, krzewy, żywopłot czy ogrodzenie. Jednak drzewa i krzewy nie powinny też rosnąć zbyt blisko, bo wówczas ich korzenie szybko przenikną do kompostownika i będą się żywić niejako na "nasz koszt". Kłopotu tego unikniemy, jeśli nasz kompostownik został wyposażony w plastikowe porowate dno lub ma wyłożoną na spodzie drobną (ok. 1-centymetrowe oczka) stalową, pokrytą plastikiem siatkę - radzi Jerzy Woźniak w książce "Kompostowanie".

Napełniając kompostownik po raz pierwszy, należy uzyć jako warstwy spodniej masywnego materiału, na przykład pociętych konarów. Dzięki temu powietrze będzie miało łatwiejszyc dostęp do kompostu, a woda swobodny odpływ.

Górną warstwę powinny stanowić odpadki z gospodarstwa zmieszane z liścimi lub skoszoną trawą. Obie grupy należy dokładnie wymieszać. Szybciej będą  ulegały rozkładowi.

Do kompostownika można wkładać części owoców i warzyw, fusy po kawie i herbacie, rośliny doniczkowe, poięte kwiaty, używaną ziemię doniczkową, skoszoną trawę i jesienne liście. Z tymi ostatnimi należy postępować ostrożnie, o czym czytaj tutaj. Do kompostwonika nie wolno wkładać mięsa, produktów mięsnych, ryb, chleba, sera, kości, a także chorych roslin, popiołu, węgla z grilla, papierosów.

Kompostowniki. Hurtownia internetowa NaBudowe24.pl: dostawy kurierem na terenie całego kraju. Odbiór własny klienta możliwy w miejscowościach: Otwock, Bydgoszcz.