Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Kontakt z konsultantem

NaBudowe24.pl hurtownia internetowa

infolinia

502 752 920

22 788 97 46

info@nabudowe24.pl

Pogoda
Aktualności

Montaż zbiorników podziemnych na deszczówkę

zbiornik-columbus[1].jpg

W celu zapewnienia wystarczającej przestrzeni roboczej wykop musi być szerszy o 50 cm od obrębu bryły zbiornika. Należy zachować odstęp co najmniej 120 cm od stałych budowli. Podłoże pod budowę musi być poziome i równe oraz zapewnić wystarczającą wytrzymałość. Jako podłoże służy warstwa ubitego żwiru (uziarnienie 8/16) o grubości 15-20 cm.   

Czytaj więcej...


 

Jak odprowadzić deszczówkę z rynien?

jak_odprowadzic_wode_z_rynien[1].jpg

Bardzo często deszczówką wypływa z rur wylewką bezpośrednio na grunt, w efekcie na działce tworzą się kałuże i marnują setki litrów wody. Gdy przyjdzie potrzeba podlewania trawnika lub umycia samochodu używamy drogiej wody wodociągowej. Tymczasem można deszczówkę zbierać, przechowywać i wykorzystać.

Czytaj więcej...


 

Zbiornik na deszczówkę 210l

Zbiornik na deszczówkę 210 l Graf

Estetyczny zestaw obejmuje:

  • zbiornik 210l z PP w kolorze zielonym, ze szczelnie dopasowaną pokrywą
  • podstawka dopasowana pod zbiornik
  • wygodny kranik plastikowy 3/4'' w kolorze białym

Czytaj więcej...

 

zobacz wszystkie aktualności »

Okno dachowe Optilight VB 78x118 Cena z kołnierzem

614.25

Czas dostępności: BRAK.Towar na zapytanie.

Producent: Optilight

Opis produktu Okno dachowe Optilight VB 78x118 Cena z kołnierzem

Okno dachowe drewniane Optilight VB 78x118 z nawiewnikiem. W komplecie kołnierz uszczelniający TZ do pokryć profilowanych lub TS do pokryć płaskich

 

Okna Optilight odznaczają się wysoką jakością wykonania. Nowoczesna technologia przygotowania i obróbki materiałów, kontrola jakości na każdym etapie produkcji oraz testy w niezależnych laboratoriach są gwarancją wysokiej jakości tych okien.

 

Podana cena obejmuje okno z pakietem montażowym oraz w oddzielnym opakowaniu kołnierz montażowy zespalający szczelnie okno dachowe z pokryciem dachowym: TZ – do pokryć profilowanych.

 

Okno jest pod ochroną 10-letniej gwarancji firmy Kronmat.

 

 

Szczegóły techniczne:

 

Optilight szyba termoizolacyjnaSzyba termoizolacyjna

Optilight szyba termoizolacyjnaDuża efektywna powierzchnia przeszklenia okien, ułatwia doświetlenie pomieszczenia. Okna wyposażone są w jednokomorowy zestaw szybowy o gr. 24mm, który zapewnia bardzo dobre parametry izolacji termicznej oraz akustycznej, wsp. przenikania ciepła dla szyby wynosi Ug= 1,1W/m²K. 

 

Wsp. przenikania ciepła dla okna wynosi Uw= 1,5 W/m²K. Przestrzeń międzyszybowa wypełniona jest gazem szlachetnym, szyba wewnętrzna posiada warstwę niskoemisyjną odbijającą promienie cieplne, zewnętrzna szyba hartowana. Pozwala to zmniejszyć straty ciepła w okresie zimowym i ograniczyć nagrzewanie pomieszczenia latem.

 

 


Optilight drewno wysokiej jakości

Drewno wysokiej jakości

Optilight drewno wysokiej jakościDrewniane elementy okien Optilight wykonane są z wyselekcjonowanego drewna sosnowego, które jest klejone warstwowo, impregnowane, a następnie malowane ekologicznym lakierem akrylowym. Drewniana konstrukcja okien osłonięta jest profilami aluminiowymi, które są odporne na działanie promieni UV oraz czynników zewnętrznych.Optilight oblachowanie

Oblachowanie

Optilight oblachowanieOblachowanie w oknach OptiLight wykonane jest z odpowiedniej grubości blachy aluminiowej , co zwiększa odporność na uszkodzenia mechaniczne w czasie transportu, montażu oraz podczas użytkowania okna. Blacha powlekana jest poliestrem, który odporny jest na czynniki atmosferyczne.
Zastosowano nowy, poszerzony profil zamykający dół skrzydła jak również wydłużoną uszczelkę podszybową. Dodatkowo profile trapezowe zostały poszerzone a dzięki tłoczeniu blachy, krawędzie profili są miękko zaokrąglone.Optilight okno obrotoweKonstrukcja

Optilight okno obrotoweOkna do poddaszy Optilight posiadają konstrukcję obrotową. Zawiasy, które znajdują się w połowie wysokości okna pozwalają na pozostawienie skrzydła w pozycji uchylonej oraz obrót skrzydła maksymalnie o kąt 180°. Konstrukcja klamki umożliwia szczelne zamknięcie okna lub ustawienie dwóch wielkości mikrouchyleń.
Mikrouchylenia, dzięki szczelinom pomiędzy skrzydłem a ościeżnicą pozwalają na napływ świeżego powietrza do pomieszczenia.
Klamka umieszczona w dolnej części skrzydła zapewnia łatwą i wygodną obsługę okna, niezależnie od wysokości zamontowania.


Optilight klamaka elegant, mikrouchył

Optilight klamaka elegant, mikrouchyłDrewniane skrzydło wyposażone zostało w narożniki z tworzywa sztucznego chroniące naroża przed wilgocią. Chromowana klamka "elegant" * posiada pokrywę  służącą do zamaskowania wkrętów montażowych. Umożliwia szczelne zamknięcie okna lub ustawienie dwóch wielkości mikrouchyleń.


 


Optilight szeriku zakres stosowania 15' - 90'

Szeroki zakres stosowania

Optilight szeriku zakres stosowania 15' - 90'Dzięki odpowiedniej konstrukcji okien oraz kołnierzy uszczelniających, okna dachowe OptiLight mogą być montowane w dachach, których kąt nachylenia wynosi od 15° do 90°. Pozwala to na szeroki zakres zastosowania okien.


 


Okno optilight z szybą hartowaną

Szyba hartowana

Okno optilight z szybą hartowanąZewnętrzna szyba we wszystkich typach okien OptiLight jest hartowana.

 

 

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: