Moje konto Moje konto
Filtr produktów
  • Wyróżnienie
  • Producent
  • Długość trzpienia do obejm
  • Kolor
  • Kolor systemu
Koszyk jest pusty
DARMOWA DOSTAWA

DLA ZAMÓWIEŃ

POWYŻEJ 250ZŁ DARMOWA DOSTWA.

DOTYCZY PRODUKTÓW OZNACZONYCH 

polecane.jpg

*nie dotyczy długich elementów

Kontakt z konsultantem

NaBudowe24.pl hurtownia internetowa

infolinia

502 752 920

22 788 97 46

info@nabudowe24.pl

Aktualności

Montaż zbiorników podziemnych na deszczówkę

zbiornik-columbus[1].jpg

W celu zapewnienia wystarczającej przestrzeni roboczej wykop musi być szerszy o 50 cm od obrębu bryły zbiornika. Należy zachować odstęp co najmniej 120 cm od stałych budowli. Podłoże pod budowę musi być poziome i równe oraz zapewnić wystarczającą wytrzymałość. Jako podłoże służy warstwa ubitego żwiru (uziarnienie 8/16) o grubości 15-20 cm.   

Czytaj więcej...


 

Jak odprowadzić deszczówkę z rynien?

jak_odprowadzic_wode_z_rynien[1].jpg

Bardzo często deszczówką wypływa z rur wylewką bezpośrednio na grunt, w efekcie na działce tworzą się kałuże i marnują setki litrów wody. Gdy przyjdzie potrzeba podlewania trawnika lub umycia samochodu używamy drogiej wody wodociągowej. Tymczasem można deszczówkę zbierać, przechowywać i wykorzystać.

Czytaj więcej...


 

Zbiornik na deszczówkę 210l

Zbiornik na deszczówkę 210 l Graf

Estetyczny zestaw obejmuje:

  • zbiornik 210l z PP w kolorze zielonym, ze szczelnie dopasowaną pokrywą
  • podstawka dopasowana pod zbiornik
  • wygodny kranik plastikowy 3/4'' w kolorze białym

Czytaj więcej...

 

zobacz wszystkie aktualności »

Rynny stalowe powlekane Assa Gamrat

System rynnowy  wykonany jest ze szwedzkiej stali PRELAQ® RWS (Rain Water System) dostarczanej przez szwedzki koncern hutniczy SSAB.

SSAB Swedish Steel - producent blachy Prelaq RWS - jest największym szwedzkim koncernem stalowym. W ramach jednej firmy zintegrowany jest cały proces produkcji blach - od wytopu stali przez walcowanie i cynkowanie do powlekania lakierami organicznymi. Stal produkowana jest z niezwykle czystej rudy żelaza wydobywanej na dalekiej północy Szwecji.

Prelaq RWS produkowana jest metoda przemysłową w idealnych warunkach. Wiele warstw, grubsza wierzchnia warstwa dekoracyjna, wysoka elastyczność, wytrzymała powierzchnia i odporność na wysokie temperatury - to wszystko sprawia ze Prelaq RWS ma dłuższą żywotność, co oznacza niższe koszty.

System rynnowy  jest kompletnym systemem do odprowadzenia wody opadowej z dachu, przeznaczony jest dla nowych jak i remontowanych budynków bez względu na rodzaj pokrycia dachowego system ASSA to rynny pogłębione.

W ofercie kolory:  brązowy 387 / RAL 8019  oraz  grafitowy 036 / RAL 7024

 

 

W hurtowni internetowej NaBudowe24.pl oferujemy system rynnowy 125/87 mm w kolorze brązowym 387 RAL 8019,  w tym rynny pogłębione o długości 4 mb i 3 mb oraz rury spustowe w odcinkach3 mb i 1 mb.