Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
KOSZT DOSTAWY

Szanowni Klienci

Możecie Państwo całkowicie nam zaufać w zakupach. Mamy już 12 - letnie doświadczenie w sprzedaży wysyłkowej. Realizujemy każde zamówienie, dokładamy szczególnej staranności w przygotowywaniu i zabezpieczaniu towarów z Państwa  zamówień. Wysyłamy paczki standardowe, gabarytowe, dłużycowe 2m, 3 i 4-ro metrowe oraz przesyłki paletowe.

KOSZTY i DOSTĘPNE FORMY WYSYŁKI:

Kontakt z konsultantem

NaBudowe24.pl hurtownia internetowa

infolinia

502 752 920

22 788 97 46

info@nabudowe24.pl

Aktualności

Masz problem z rurami C.O. , które szpecą w pokoju przy podłodze ?

Mamy dla Ciebie produkt którym łatwo zasłonisz rury. Listwy Marley to bardzo estetyczny sposób zamaskowania rur grzewczych. To kompletny system z unikalnymi uchwytami oraz narożniki zewnętrzne i wewnętrzne, łączniki zasłaniające łączone klejne listwy oraz zaślepki lewe i prawe. Listwy w pięciu kolorach dostępne w naszym sklepie.

 

Czytaj więcej...

 

zobacz wszystkie aktualności »

Płatności

Klienci mają następujące możliwości płacenia za zamawiane produkty: przelewem tradycyjnym lub przez płatności on line pośrednika finansowego PayU.

Przelewy tradycyjne kieruje się na konto Właściciela Sklepu o numerze:

34 1940 1076 3114 9176 0001 0000

FESTBUD Sp. z o.o.

Ul. Kolorowa 2

05-400 Otwock

lub na konto wskazane w fakturze pro forma wysyłanej e-mailem przez konsultanta Sklepu.

Przelew tradycyjny wolny jest od dodatkowych opłat, a płatność PayU obciążona jest opłatą prowizji w wysokości 2,5% transakcji i jest doliczana do wartości zamówienia. Opłata w wysokości 2,5% nie przewyższa prowizji naliczonych przez PayU, co wyczerpuje zgodność tego doliczenia z ustawą o prawach konsumenta z 30 maja 2014 r.

Klient decydując się na opcję płatności PayU oświadcza, że jest świadomy doliczenia wymienionego w Rozdziale 2 § 2 punkt 3 Regulaminu sklepu NaBudowe24.pl i akceptuje jego stosowanie oraz kwotę.

Brak zapłaty za zamówienie w terminie 14 dni skutkuje anulowaniem zamówienia przez Sklep.

Za datę zapłaty uznaje się datę uznania rachunku bankowego Właściciela Sklepu.

Sklep nie prowadzi sprzedaży wysyłkowej „za pobraniem”.