Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
KOSZT DOSTAWY

Szanowni Klienci

Możecie Państwo całkowicie nam zaufać w zakupach. Mamy już 12 - letnie doświadczenie w sprzedaży wysyłkowej. Realizujemy każde zamówienie, dokładamy szczególnej staranności w przygotowywaniu i zabezpieczaniu towarów z Państwa  zamówień. Wysyłamy paczki standardowe, gabarytowe, dłużycowe 2m, 3 i 4-ro metrowe oraz przesyłki paletowe.

KOSZTY i DOSTĘPNE FORMY WYSYŁKI:

Kontakt z konsultantem

NaBudowe24.pl hurtownia internetowa

infolinia

502 752 920

22 788 97 46

info@nabudowe24.pl

Aktualności

Montaż zbiorników podziemnych na deszczówkę

zbiornik-columbus[1].jpg

W celu zapewnienia wystarczającej przestrzeni roboczej wykop musi być szerszy o 50 cm od obrębu bryły zbiornika. Należy zachować odstęp co najmniej 120 cm od stałych budowli. Podłoże pod budowę musi być poziome i równe oraz zapewnić wystarczającą wytrzymałość. Jako podłoże służy warstwa ubitego żwiru (uziarnienie 8/16) o grubości 15-20 cm.   

Czytaj więcej...


 

Jak odprowadzić deszczówkę z rynien?

jak_odprowadzic_wode_z_rynien[1].jpg

Bardzo często deszczówką wypływa z rur wylewką bezpośrednio na grunt, w efekcie na działce tworzą się kałuże i marnują setki litrów wody. Gdy przyjdzie potrzeba podlewania trawnika lub umycia samochodu używamy drogiej wody wodociągowej. Tymczasem można deszczówkę zbierać, przechowywać i wykorzystać.

Czytaj więcej...


 

Zbiornik na deszczówkę 210l

Zbiornik na deszczówkę 210 l Graf

Estetyczny zestaw obejmuje:

  • zbiornik 210l z PP w kolorze zielonym, ze szczelnie dopasowaną pokrywą
  • podstawka dopasowana pod zbiornik
  • wygodny kranik plastikowy 3/4'' w kolorze białym

Czytaj więcej...

 

zobacz wszystkie aktualności »

Płotki śniegowe Wsporniki

Płotki przeciwśniegowe.

System płotków przeciwśniegowych to stabilne i skuteczne rozwiązanie chroniące rynny oraz strefę przy dachu przed zsuwającym się z dachu śniegiem. Płotki mają szerokość 20cm i długość 1m, 2m.

W zależności od rodzaju pokrycia dachowego stosuje się różne rodzaje wsporników do płotków: do dachówki, do karpiówki, do blachodachówki, do pokrycia płaskiego oraz wspornik do blachy „na rąbek”. Płotki i wsporniki są ocynkowane ogniowo i zabezpieczone antykorozyjnie lakierem proszkowym. Produkty w wersji OCYNK zabezpieczone są lakierem proszkowym bezbarwnym.

Jeśli płotków nie ma na dachu, zsuwający się śnieg może uszkodzić nawet prawidłowo zamontowane rynny.

 

Zimą trudno je naprawić, a wiosenne roztopy i deszcze mogą zniszczyć okap budynku lub elewację. Zdarza się, że śnieg uszkadza stojące w pobliżu domu przedmioty, ciężkie bryły śnieżne są też niebezpieczne dla ludzi.

W naszej hurtowni płotki przeciwśniegowe dostępne są w kolorach: ceglasty, ciemny brąz, jasny brąz, wiśniowy, antracyt, czarny, zielony oraz niemalowany – ocynkowany.