Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
KOSZT DOSTAWY

Szanowni Klienci

Możecie Państwo całkowicie nam zaufać w zakupach. Mamy już 12 - letnie doświadczenie w sprzedaży wysyłkowej. Realizujemy każde zamówienie, dokładamy szczególnej staranności w przygotowywaniu i zabezpieczaniu towarów z Państwa  zamówień. Wysyłamy paczki standardowe, gabarytowe, dłużycowe 2m, 3 i 4-ro metrowe oraz przesyłki paletowe.

KOSZTY i DOSTĘPNE FORMY WYSYŁKI:

Kontakt z konsultantem

NaBudowe24.pl hurtownia internetowa

infolinia

502 752 920

22 788 97 46

info@nabudowe24.pl

Aktualności

Masz problem z rurami C.O. , które szpecą w pokoju przy podłodze ?

Mamy dla Ciebie produkt którym łatwo zasłonisz rury. Listwy Marley to bardzo estetyczny sposób zamaskowania rur grzewczych. To kompletny system z unikalnymi uchwytami oraz narożniki zewnętrzne i wewnętrzne, łączniki zasłaniające łączone klejne listwy oraz zaślepki lewe i prawe. Listwy w pięciu kolorach dostępne w naszym sklepie.

 

Czytaj więcej...

 

zobacz wszystkie aktualności »

Podsufitka podbitka dachowa PCV GAMRAT typ Siding

podsufitka_gamrat_najwyzsza_jakosc-optymalan-cena-.jpg

 

1. PODSUFITKA PVC PEŁNA

2. PODSUFITKA PVC PERFOROWANA

3. LISTWA PVC TYPU „H”

4. LISTWA PVC TYPU „J”

 

Oblicz potrzebne ilości i zamów podbitkę w sztukach. Podawanie zapotrzebowania w m2 jest mylące i może spowodować, że albo towaru zabraknie, albo zostanie zbyt dużo. Ustal długość uciętego na wymiar odcinka podbitki i i ile otrzymasz takich kawałków z jednego panela o długości 300cm. Tak ustalisz ile sztuk paneli będzie potrzebnych.

 podsufitka_gamrat_pcv_podwojna_kawalki.jpg

Magazynowanie towaru. 

Materiały wykonane są bardzo solidnie ale należy unikać ich zgniatania i rzucania. Zalecamy składowanie podbitki pod zadaszeniem w cieniu. Listwy montażowe powinny być bezwzględnie składowane poza zasięgiem promieni słonecznych.

kolory podbitki Gamrat WACHLARZ KOLORÓW PODSUFITKI GAMRAT