Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
Kontakt z konsultantem

NaBudowe24.pl hurtownia internetowa

infolinia

502 752 920

22 788 97 46

info@nabudowe24.pl

Aktualności

Montaż zbiorników podziemnych na deszczówkę

zbiornik-columbus[1].jpg

W celu zapewnienia wystarczającej przestrzeni roboczej wykop musi być szerszy o 50 cm od obrębu bryły zbiornika. Należy zachować odstęp co najmniej 120 cm od stałych budowli. Podłoże pod budowę musi być poziome i równe oraz zapewnić wystarczającą wytrzymałość. Jako podłoże służy warstwa ubitego żwiru (uziarnienie 8/16) o grubości 15-20 cm.   

Czytaj więcej...


 

Jak odprowadzić deszczówkę z rynien?

jak_odprowadzic_wode_z_rynien[1].jpg

Bardzo często deszczówką wypływa z rur wylewką bezpośrednio na grunt, w efekcie na działce tworzą się kałuże i marnują setki litrów wody. Gdy przyjdzie potrzeba podlewania trawnika lub umycia samochodu używamy drogiej wody wodociągowej. Tymczasem można deszczówkę zbierać, przechowywać i wykorzystać.

Czytaj więcej...


 

Zbiornik na deszczówkę 210l

Zbiornik na deszczówkę 210 l Graf

Estetyczny zestaw obejmuje:

  • zbiornik 210l z PP w kolorze zielonym, ze szczelnie dopasowaną pokrywą
  • podstawka dopasowana pod zbiornik
  • wygodny kranik plastikowy 3/4'' w kolorze białym

Czytaj więcej...

 

zobacz wszystkie aktualności »

Kołnierze uszczelniające do okien Fakro

 

Kołnierze do pokryć

płaskich ES

Kołnierze do pokryć

falistych EZ

Kołnierze do pokryć

wysoko-profilow. EH

Kołnierze do okien

wyłazowych

Zespolenia B2/1

do pokr. płaskich KS

Zespolenia B2/1

do pokr. falistych KZ

Zespolenia B2/1

do pokr. wys-profilow.

Modułowy system zespoleń

B3/1, B4/1, B1/2, B2/2, B3/2

 

Niezbędnym elementem pozwalającym na prawidłowe zamontowanie okna w połaci dachowej jest kołnierz uszczelniający. Precyzyjnie zaprojektowane, systemowe elKołnierz uszczelniający, niezbędny element do montażu okna dachowegoementy kołnierza pozwalają na trwałe i szczelne połączenie okna z pokryciem dachowym. Zadaniem kołnierza jest odprowadzanie wody deszczowej i śniegu poza okno oraz zabezpieczenie przed wiatrem.

Kołnierze uszczelniające należy stosować do wszystkich okien dachowych FAKRO, zarówno obrotowych (FT, PT), uchylno – obrotowych ( FPP, PPP, FEP L3) jak i okien do zespoleń (FT_/D, B_L). Powyższe typy okien FAKRO mogą być ze sobą łączone w różnych kombinacjach. Dzięki jednolitej stylistyce oblachowania zewnętrznego okna o różnej konstrukcji mogą być łączone w grupy.

W ofercie FAKRO znajduje się wiele typów kołnierzy uszczelniających, które wykonane są z blachy aluminiowej, trwale zabezpieczonej lakierem poliestrowym. Podstawowym kolorem jest kolor popielato – brązowy RAL 7022, dzięki któremu okno doskonale komponuje się z typowymi kolorami pokryć dachowych.

Kolor RAL 7022 kołnierzy do okien dachowych Fakro

 

Filmowa instrukcja montażu kołnierza uszczelniającego EZV Fakro

Kołnierze do pokryć płaskich

Kołnierz uszczelniający do pokryc płaskich jak: papa, gont bitumicznyKołnierz ES umożliwia szczelne połączenie okna z płaskimi pokryciami dachowymi, takimi jak: papa, gonty bitumiczne, łupki o grubości pokrycia do 10 mm (2 warstwy po 5 mm).
Standardowo przystosowany jest do montażu pojedynczego okna w połaci dachu.

Kołnierze do pokryć falistych

Kołnierz uszczelnaijący do pokryc profilowanych takich jak: dachówka, blachodachówkaKołnierz EZ pozwala na szczelne połączenie okna z profilowanymi pokryciami dachowymi takimi jak: dachówka, blacha profilowana.
Jest to kołnierz uniwersalny, który może być stosowany nie tylko do pokryć falistych, ale do wszystkich rodzajów pokryć dachowych o wysokości profilu do 45 mm.
Standardowo przystosowany jest do montażu pojedynczego okna w połaci dachu.

Kołnierze do pokryć wysokoprofilowanych

Kołnierz EH pozwala na szczelne połączenie okna zKołnierz uszczelnaijący EHV do pokryc wysokoprofilowanych takich jak: dachówka, blachoda wysokoprofilowana profilowanymi pokryciami dachowymi takimi jak: dachówka, blacha wysokoprofilowana.
Może być stosowany do pokryć dachowych o wysokości profilu do 90 mm. Standardowo przystosowany jest do montażu pojedynczego okna w połaci dachu.