Moje konto Moje konto
Koszyk jest pusty
KOSZT DOSTAWY

Szanowni Klienci

Możecie Państwo całkowicie nam zaufać w zakupach. Mamy już 12 - letnie doświadczenie w sprzedaży wysyłkowej. Realizujemy każde zamówienie, dokładamy szczególnej staranności w przygotowywaniu i zabezpieczaniu towarów z Państwa  zamówień. Wysyłamy paczki standardowe, gabarytowe, dłużycowe 2m, 3 i 4-ro metrowe oraz przesyłki paletowe.

KOSZTY i DOSTĘPNE FORMY WYSYŁKI:

Kontakt z konsultantem

NaBudowe24.pl hurtownia internetowa

infolinia

502 752 920

22 788 97 46

info@nabudowe24.pl

Aktualności

Montaż zbiorników podziemnych na deszczówkę

zbiornik-columbus[1].jpg

W celu zapewnienia wystarczającej przestrzeni roboczej wykop musi być szerszy o 50 cm od obrębu bryły zbiornika. Należy zachować odstęp co najmniej 120 cm od stałych budowli. Podłoże pod budowę musi być poziome i równe oraz zapewnić wystarczającą wytrzymałość. Jako podłoże służy warstwa ubitego żwiru (uziarnienie 8/16) o grubości 15-20 cm.   

Czytaj więcej...


 

Jak odprowadzić deszczówkę z rynien?

jak_odprowadzic_wode_z_rynien[1].jpg

Bardzo często deszczówką wypływa z rur wylewką bezpośrednio na grunt, w efekcie na działce tworzą się kałuże i marnują setki litrów wody. Gdy przyjdzie potrzeba podlewania trawnika lub umycia samochodu używamy drogiej wody wodociągowej. Tymczasem można deszczówkę zbierać, przechowywać i wykorzystać.

Czytaj więcej...


 

Zbiornik na deszczówkę 210l

Zbiornik na deszczówkę 210 l Graf

Estetyczny zestaw obejmuje:

  • zbiornik 210l z PP w kolorze zielonym, ze szczelnie dopasowaną pokrywą
  • podstawka dopasowana pod zbiornik
  • wygodny kranik plastikowy 3/4'' w kolorze białym

Czytaj więcej...

 

zobacz wszystkie aktualności »

Listwy przypodłogowe Marley

panel-listwa-przypodlogowa-maskujaca-realizacja-1[1].jpg

Listwy przypodłogowe Marley to technicznie doskonałe i eleganckie rozwiązanie, do wykorzystania w nowych i remontowanych budynkach. Dostępne są w czterech atrakcyjnych i wysokiej jakości wzorach: Biały, Jesion biały, Antracyt i Buk.  Listwy są o długości 2 metry. 

 

                                                                                 

 BIAŁY

 JESION BIAŁY

ANTRACYT

kolor antracyt

BUK

 

panel-listwa-przypodlogowa-maskujaca-montaz[1].jpg Listwy pozwalające na zasłonienie rur grzewczych z miedzi, stali lub innych metali oraz przewodów zamontowanych na ścianie.
panel-listwa-przypodlogowa-maskujaca-montaz-oswietlenie[1].jpg W listwach można zamontować oświetlenie. Należy wykoanać odpowiednie otwory umożliwiające obsadzenie oświetlenia. Kable można puścić za listwą a włączenie za pomocą czujnika ruchu, włącznika zmierzchu lub tradycyjnego przełącznika.
panel-listwa-przypodlogowa-maskujaca-mozliwosc-pomalowania[1].jpg Listwy można pomalować.

 

Elementy systemu są dokładnie do siebie dopasowane, zapewniając łatwy i szybki montaż. Do dyspozycji są: narożniki zewnętrzne oraz wewnętrzne, łączniki, zaślepki kończące, łączniki oraz regulowane uchwyty.

panel-listwa-przypodlogowa-maskujaca-lacznik-montaz-1.jpg panel-listwa-przypodlogowa-maskujaca-lacznik-montaz.jpg
panel-listwa-przypodlogowa-maskujaca-naroznik-zewnetrzny-wymiary-montaz.jpg panel-listwa-przypodlogowa-maskujaca-naroznik-wewnetrzny-wymiary-montaz.jpg